Duyuru

TKDK KUPAYA GÖZ KIRPTI

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB) bünyesinde düzenlenen birimler arası halı saha futbol turnuvasında grup maçları sonrası bir üst tura yükselmeyi hak kazanan takımlar bugün eleme maçlarında çeyrek final için mücadele etmeye başladı.

GTHB kampüsünde yer alan tesislerde oynanan eleme grubu ilk maçında, B grubunda 2. sırada yer alarak bir üst tura çıkan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) ve C grubunda 4. sırada yer alan Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) karşı karşıya geldi.

Kaptanlığını Deniz Saklavcı’nın üstlendiği TKDK, ilk devresi karşılıklı gollerle 1-1 biten maçın ikinci devresinde ağırlığını hissettirdi. Takımın golcü ismi Emre Tokel’in etkili futbolunu 3 golle süslediği maçta, TKDK rakibini 5-1 lik farklı skorla mağlup ederek adını çeyrek finale yazdırdı.

TKDK Kaptanı Saklavcı maçın ardından yaptığı açıklamada, dostluk ve saygı çerçevesinde geçen turnuvada öncelikli hedeflerinin çeyrek finali geçmek, ardından da finale yürüyerek kupayı kazanmak olduğunu belirtti.

Paylaş: